KT WP Post Attachments

Tato komponenta je součástí základního modelu pro práci s post type. Jedná se o komponentu, která nám usnadňuje běžnou práci se soubory, které uživatel nahrál k post type. Komponentu rozdělujeme na dvě části a to pro práci s obrázky a následně se soubory aplikačního typu.

Logika práce s Post Attachments

  1. Pracuje vždy pouze se soubory, které jsou přiřazené k nějakému post type
  2. Rozdělujeme soubory na obrázky a aplikační typ
  3. Vždy je nám nabídnuta kolekce souborů k další práci
  4. Můžeme využít základní HTML strukturu pro zobrazení

Příklad pro práci s obrázky

Pokud potřebujete získat všechny obrázky a následně s nimi dále pracovat, můžete využít výchozí vzhled galerie nebo si snadno připravit vzhled HTML vlastní. Důležité je, že Vám komponenta nabízí obrázky již připravené.

Tato část nabízí snadný a rychlý přístup ke všem obrázkům, které jsou přiřazeny jednomu post type. Použití je například pro vytvoření automatické galerie nějaké nové entity (např. vozidlo)

Nastavení pro typ obrázek

Komponenta má také své nastavení, které lze použít při zobrazení.

Vlastní kolekce obrázků

V případě, že potřebujete pracovat s vlastní kolekcí obrázků a ne s těmi, které jsou nahrány u příspěvku, je možné využít funkci: setCustomImagesIds();

Příklad pro práci se soubory aplikačního typu

Stejně jako výpis obrázků, je potřeba dát návštěvníkům možnost stáhnout některé soubory (například manuály, produktové listy, atd).

Tato část nabízí snadný a rychlý přístup ke všem souborům aplikačního typu, které jsou nahrány u post type. Použití je například pro přehled souborů ke stažení.

Nastavení pro aplikační typ

Obecné nastavení Post Attachment komponenty

Protože část s obrázky i soubory aplikačního typu mají stejného objektového rodiče, lze na oba dva aplikovat určitou část společného nastavení.

Nezapomeňte, že celá komponenta je automaticky dostupná na základním modelu pro Post, který je součástí základního presenteru pro Post! Stačí si data pouze na modelu vyžádat.Odebírejte novinky z FW

Sledujte nás!

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím