O projektu

KT WP Framework je sada komponent, funkcí a objektů, které vývojářům WordPress šablony usnadňují a urychlují práci pří samotném vývoji. Ve frameworku naleznete spoustu užitečných věcí, na které si velmi rychle zvyknete a nebudete chtít už jinak. Vytváření formulářů, metaboxů nebo presenterů se pro Vás stane jednoduchou a běžnou rutinou, na které nic není. Vaše rychlost psaní projektů se efektivně zvýší a zpřehlední.

V současné době se projekt stále vyvíjí, a proto nebere ohled na zpětnou kompatibilitu, tzn. framework je vždy aktuální pouze v době vydání…

Autoři

KTStudio.cz

Vše začalo jako balík funkcí pro usnadnění práce při vytváření nových šablon, abychom nemuseli pořád dělat to samé dokola. Až jsme se postupně dostali do stavu, kdy jsme balík začali označovat jako framework, ale o tom si udělejte obrázek každý sám. Pro nás je podstatné, že nám práci skutečně ulehčuje a chceme, aby pomáhal i ostatním vývojářům, ideálně abyste se k nám přidali a pomohli framework posunout na vyšší úroveň. Přeci jenom, víc hlav znamená více úhlů pohledu a možností využití.

Tomáš Kocifaj

Tomáš se vyprdl na vejšku, a udělal dobře, protože v roce 2008 začal nejprve od úplných začátků a postupně se vypracoval ve fungující klasickou webou ONE-MAN-SHOW „společnost“, ze které začíná budovat vlastní firmu. Orientuje se velmi dobře v grafice, kódování, ale i programování. Navíc ho zajímá obchod a komunikace se zákazníky. Díky jeho širokému spektru tvoří most mezi klientem a IT světem, který bývá často pro klienty velkou překážkou v realizaci jejich požadavků.

Martin Hlaváč

Martin si vyzkoušel školu a pak šel raději do produkce. Od roku 2010 začal profesionálně programovat desktopové aplikace (C# + WPF), kde sbírá především zkušenosti s dlouhodobým vývojem ve větším týmu. Od roku 2012 se pak začal věnovat i PHP a WordPressu, přičemž tento koníček postupně trasformuje v business. Je hlavním objektovým motorem KT Frameworku a v případě špatně napsaného kódu nebo názvu proměnných se nezastaví před nikým ani před ničím. Vynadá každému!

Ostatní autoři

Zde můžete být i Vy, přidejte se k nám, hledáme schopné vývojáře PHP, resp. WordPress, kteří by rozšířili naše řady a pomohli s vývojem WP Frameworku. Můžeme tak projekt dostat i do světa a udělat další zářez mezi významné české(slovenské) projekty.

Nebo pokud nám chcete předat zpětnou vazbu, pochvalu, či kritiku? Napište námOdebírejte novinky z FW

Sledujte nás!

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím